Окуляри ЗН8-72Г (65021) Збільшити для перегляду

Окуляри ЗН8-72Г (65021)

7603

газозварювальника в дермантиновому корпусі

Детальніше

62,40 грн

Інформація

1.Призначеня:

Окуляри  призначені для захисту очей при  газозварювальних  роботах, спереду, збоку, зверху і знизу від впливу дрібних твердих частинок, сліпучого світла, ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, пилу, вітру і бризок нероз'їдаючих рідин при температурі навколишнього середовища від -30 до + 90С в виробничих приміщеннях і на відкритому повітрі.

2.Технічні характеристики.

Відстань міжцентрова - 72мм

Скло розміри: фронтальних - 60 х 45мм; бічних - 45 х 40 мм,

Межі регулювання: наголовна стрічка за розміром голови - від 54 до 64;

Маса - не більше 130 г.

3.Конструкція. Окуляри складаються з чотирьох металевих рамок із закріпленим в них захисним склом, обтюратора і регульованої наголовної стрічки. Вентиляція простору між обтюратором і особою користувача здійснюється через отвори-жалюзі на верхній і нижній поверхнях рамок. Завдяки вентиляції підокулярного простору захисні скла не запотівають. Рамки із захисним склом і наголовна стрічка пришиті до обтюратора. Обтюратор по краях обшитий винилисшкірою. Довжина наголовної стрічки регулюється за розміром голови користувача  за допомогою двох пряжок. Окуляри зручні і прості в експлуатації, легко складаються і забезпечують розширений бічний огляд.

4.Матеріали. Захисне скло - мінеральне, рамки виготовлені з білої  жесті, обтюратор - зі шкірозамінника, обшитого по краях винилисшкірою.

Відгуки

Ваш коментар може стати першим

Написати відгук

Окуляри ЗН8-72Г (65021)

Окуляри ЗН8-72Г (65021)

газозварювальника в дермантиновому корпусі

Написати відгук